Įvykdyti projektai

Atgal

Įvykdyti projektai

UAB "Kauno energetikos remontas"

Elektrėnų garo katilinėje automatikos sistemų montavimo darbai

AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanija"

Automatikos montavimo darbai AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ naujai statomame birių trąšų sandėlyje. Į darbų apimtis įeina kabelinių trasų ir kabelių montavimas, automatikos ir elektros įrangos montavimas, derinimo bei paleidimo darbai.

AB "Achema"

AB „Achema“ amoniako gamybos cechų Nr. 1 ir Nr. 2 modernizavimo darbai, kurių metu įrengtos naujos degiklių ir kompresorių valdymo sistemos.

UAB „Fortum Klaipėda“

Automatikos montavimo darbai UAB „Fortum Klaipėda“ statomoje Klaipėdos šiluminėje elektrinėje.  Jų metu sumontuoti valdymo kabeliai, įvairūs montavimo bei kontrolės prietaisai, pastatytos bei prijungtos valdymo sistemos spintos.

AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“

Grūdų terminalo saugyklos elektros ir automatikos dalių montavimo ir valdymo sistemos konfigūravimo darbai.

UAB „Renerga“

enaičių vėjo elektrinių parkas. Vėjo elektrinių apsauginės signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemos projektavimo ir montavimo darbai.

UAB "Projektų centras"

UAB "Lietuvos sanatorija" viešbučio rekonstrukcijos darbai: apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos, ryšių sistemos ir vaizdo stebėjimo sistemos montavimo, pajungimo ir derinimo darbai.

AB "Nordic Sugar Kėdainiai"

Gamyklos kalkių paruošimo cecho automatikos sistemų montavimo-derinimo darbai.

UAB "Projektų centras"

UAB „Lietuvos sanatorija“ konferencijų centro rekonstrukcijos darbai: gaisrinės signalizacijos, apsauginės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemos, telefoninių kompiuterinių tinklų, TV sistemos tinklų bei procesų valdymo ir automatizacijos montavimo, pajungimo, derinimo darbai. 

AB "Achema"

Karbamido cecho IV agregato ir CO2 kompresijos technologinių procesų automatizuotos valdymo ir apsaugos sistemos „Foxboro IA series“ ir kompresoriaus sūkių kontrolės sistemos „Bently Nevada“ montavimo, derinimo bei paleidimo darbai. 

AB "Achema"

AB „Achema“ Amoniako vandens cecho skysto amoniako siurblinės automatikos darbai.

AB "Achema"

Azoto rūgšties cechų agregatų Nr. 3 ir Nr. 6 pajungimas į jau esamas agregatuose Nr. 7, Nr. 8 ir Nr. 9 „Foxboro“ valdymo ir reguliavimo santykio „oras-dujinis amoniakas“  ir „Trident“ blokuočių valdymo sistemas.

AB "Achema"

AB „Vilkyškių pieninė”  elektrotechninės dalies montavimo darbai, 1000 litrų skystos angliarūgštės talpos su garintuvu sumontavimas.

UAB "Projektų centras"

Kauno viešbučio "Europa Royale Kaunas" silpnų srovių inžinerinių tinklų diegimas.

AB "Achema"

AB "Achema" Organinių produktų (OPC), Metanolio Nr. 2, Karbamido, Kalcio amonio salietros (KAN) cechų ir NH3 estakados internetinio ir optinio tinklo plėtros darbai- dispečerizacijos tinklo išplėtimas.

UAB "Elinta VS"

AB „Danisco Sugar Kėdainiai“ gamyklos rekonstrukcija, kurioje filialas atliko automatikos sistemų montavimo darbus, t.y. sumontavo naujas ir rekonstravo senas kabelines trasas, klojo ir jungė kontrolinius maitinimo ir jėgos kabelius bei sumontavo ir pajungė valdiklių spintas.

AB "Achema"

AB "Achema" Azoto rūgšties cecho agregato Nr. 9 statybos ir montavimo darbai- KMP ir A montavimas, nestandartinių gaminių gaminimas, automatikos sistemų derinimas ir paleidimas. 

AB "Achema"

AB „Achema“ metanolio agregato M-130  automatizuotos valdymo ir apsaugos sistemos montavimo, derinimo bei paleidimo darbai. 

UAB "Švyturys-Utenos alus"

UAB "Švyturys-Utenos alus" skystos angliarūgštės talpyklos automatikos dalies įrengimas Klaipėdos alaus darykloje "Švyturys".

AB "Achema" filialas "Gaschema"

Filialas "Sistematika" bendradarbiaudamas su AB "Achema" filialu "Gaschema", pagal  SIA "Aldaris" užsakymą Rygoje sumontavo angliarūgštės rezervuaro kontrolės sistemą veikiančią GSM ryšio (mob. tel.) pagalba.

UAB "AMIT"

UAB “AMIT” amoniako gamybos komplekso automatikos projektavimo techninė priežiūra, montavimas, derinimas, paleidimas bei technologinių procesų automatizuotos valdymo sistemos “Foxboro I/A series”, bei “Triconex”, “Trident”, “Bently Nevada” sprendimų inžinerijos darbai (Signalų s. 4000).

UAB "Iremas"

AB „Achema“ paleidimo katilinės KMP ir A remonto, derinimo ir paleidimo darbai. Inžineriniai katilinės AVS sistemos Foxboro I/A series konfigūravimo ir paleidžiamieji darbai (Signalų sk. 200).

UAB "Sienojus"

Agregato AM-80 gamybos komplekso statyba. Maitinimo vandens deaeracija ir korekcija. Nešvarių vandenų siurblinė. KMP ir A montavimo ir derinimo darbai (Signalų sk. 230).

AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanija"

  • Etilenglikolio terminalo automatikos prietaisų pateikimas, montavimo ir derinimo darbai.
  • Inžineriniai AVS sistemos Foxboro I/A series konfigūravimo ir paleidžiamieji darbai (signalų sk. 150).

UAB "Sienojus"

AB „Achema“ bazinio kondensato valymo stoties išplėtimas. KMP ir A dalies remonto darbai: objekto K-502 ir parūgštinimo mazgo A ir KMP dalies remonto darbai.

UAB "Sienojus"

AB „Achema“ Amoniako vandens cechas. Amoniako vandens gamybos agregato, išpylimo estakados automatinės dalies remonto darbai. TP AVS Foxboro I/A Series (signalų sk. 200) inžinerijos darbai.

UAB "Sienojus"

AB „Achema“ KAN gamybos kompleksas. Bazinio kondensato valymo mazgo KMP ir A montavimo, derinimo darbai. TP AVS Foxboro I/A Series (signalų sk. 900) ir Siemens inžinerijos darbai.

UAB "Statversas"

  • AB „Achema“ azoto rūgšties cecho „Grande Paroise“ agregato automatikos įrengimų montavimo ir derinimo darbai.
  • TP AVS Foxboro I/A series inžinerijos darbai (signalų sk. 1000).

UAB "Sienojus"

AB „Achema“ karbamido gamybos III-čias agregatas. KMP ir A montavimo darbai. TP AVS Foxboro I/A series inžinerijos darbai (signalų sk. 300).

AB "Achema"

Azoto rūgšties agregatų Nr.7 Nr.8 ir bendracechinių parametrų automatikos montavimas, derinimas, paleidimas, bei TP AVS Foxboro I/A series inžinerijos darbai (signalų sk. 600).

AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanija"

Birių trąšų terminalo I ir II eilės kontrolinių matavimo prietaisų ir automatikos įrenginių papildomo projektavimo, montavimo ir derinimo darbai. Technologinių procesų automatizuotos valdymo sistemos (TP AVS) Foxboro I/A series inžinerijos darbai (signalų skaičius 800): konfigūravimas, programavimas ir paleidimas.