Apie mus

Apie mus

Filialas „Sistematika“ gimė azotinių trąšų gamykloje „Azotas“ ir užaugo akcinėje bendrovėje „Achema“.

Per kelis veiklos dešimtmečius įmonėje išaugo ne viena specialistų karta, sukaupta vertinga patirtis, sukurta stipri materialinė techninė bazė.

Vienos didžiausių Lietuvoje pramonės įmonės automatikos padalinys per pastarąjį dešimtmetį tapo pajėgus savarankiškai vykdyti didelius ir sudėtingus projektus. Dauguma jų lig šiol atlikta AB „Achema“, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ bei kitose koncernui „Achemos grupė“ priklausančiose įmonėse.

Kaip vienus iš stambiausių, įvykdytų pastaraisiais metais, projektų galima paminėti AB „Achema“ amoniako gamybos cechų Nr. 1 ir Nr. 2, karbamido cecho, metanolio cecho automatikos sistemų montavimo, derinimo bei paleidimo darbus taip pat AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ birių trąšų sandėlio, grūdų terminalo automatikos sistemos ir elektros montavimo, derinimo ir paleidimo darbus.

Panaudodamas savo patirtį ir potencialą filialas Lietuvoje vykdo projektus pagal sutartis su įvairiais užsakovais. Vienas iš tokių projektų yra dalyvavimas Klaipėdos šiluminės elektrinės statyboje. Statybos darbų užsakovas yra UAB „Fortum Klaipėda“. „Sistematika“ šiame objekte atlieka automatikos sistemų bei kontrolės-matavimo prietaisų montavimo darbus.

Šiuolaikinės inžinierinės įmonės veikla sunkiai įsivaizduojama be įvairių gamybinių padalinių. Vienas tokių, glaudžiai susijęs su automatinių valdymo sistemų aptarnavimu yra AVS skyrius. Jame dirbantys specialistai programuoja bei konfigūruoja „Invensys systems“, „Siemens“ bei kitų gamintojų valdiklius ir išbaigtas valdymo sistemas. Filiale taip pat veikia keletas laboratorijų ir įvairių prietaisų remonto dirbtuvių, atliekama manometrų bei srauto matavimo prietaisų patikra.

Filialo įvairių grandžių specialistai pasiruošę įvykdyti įvairaus sudėtingumo ir apimties projektus Lietuvoje ir už jos ribų. Mums patinka reiklūs užsakovai ir sudėtingi sprendimai. Priimdami naujus iššūkius mes mokomės, tobulėjam ir įgaunam dar daugiau patirties bei galimybių kiekvienam užsakovui pasiūlyti tinkamiausią aukštos kokybės sprendimą.